Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Profesinės reabilitacijos kokybę užtikrina specialistų profesionalumas!

ReabilitacijaKeičiantis socioekonominei ir demografinei situacijai, atsigaunant darbo rinkai, keičiantis negalią turinčių asmenų poreikiams ir lūkesčiams profesinės reabilitacijos srityje dirbantiems specialistams ypač svarbu nuolat tobulėti ir gilinti žinias. Įgyta kvalifikacija turi būti nuolat atnaujinama, siekiant kvalifikuotai suteikti paslaugas ir didinti negalią turinčių asmenų socialinę ir profesinę integraciją.

Pagrindinis teikiamų švietimo paslaugų sėkmės užtikrinimo garantas yra mokytojo profesionalumas ir kvalifikacija.
Viena iš pagrindinių sričių, kuriai Neįgaliųjų reikalų departamentas skyrė didelį dėmesį 2016 metais iškeldamas užduotis Profesinės reabilitacijos metodiniam centrui buvo profesinės reabilitacijos specialistų kvalifikacijos tobulinimas, siekiant užtikrinti šių specialistų teikiamų paslaugų kokybę kiekvienam paslaugomis besinaudojančiam asmeniui ir ją didinti. Patenkinti klientų lūkesčiai yra svarbiausia profesinės reabilitacijos sistemos užduotis.
Šiais metais metodinio centro veiklas tęsė VšĮ Valakupių reabilitacijos centras, turintis didžiausią profesinės reabilitacijos paslaugų teikimo patirtį Lietuvoje profesinės reabilitacijos įstaigų specialistų mokymų, konsultacijų, metodinės medžiagos rengimo bei tyrimų atlikimo srityse.

Bendradarbiaujant su visais profesinės reabilitacijos paslaugų teikėjais Lietuvoje, pastebėta, kad neįgalus asmuo yra ypatingai jautri asmenybė, turinti vidinių baimių, nepasitikėjimo. Dažnai pastebima, kad šių žmonių savivertė yra žema, todėl tik profesionalūs ir turintys žinių bei kompetencijų specialistai gali padėti tokiems žmonėms įveikti jų baimes ir pasiekti savo tikslą.

VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro profesinės reabilitacijos skyriaus vadovė Giedrė Martinaitienė pabrėžė, kad labai svarbų vaidmenį profesinės reabilitacijos kokybės užtikrinime atlieka profesinės reabilitacijos specialistai.

 

Plačiau skaitykite: www.aidas.lt • Sėkmės istorijos

  Sėkmės istorijos
 • Nori mokytis? Registruokis.

  Dominanti mokymo programa :

 • Šiaulių darbo rinkos mokymo centras
  Įmonės kodas: 144132264
  PVM kodas: LT441322610

 • Dvaro g. 144A, LT-76199 Šiauliai
  Tel. (8-41) 524722
  Tel./faks. (8-41) 524724
  el. paštas: siauliai@mokymocentras.lt

 • AB SEB bankas, banko kodas 70440
  A/s LT027044060007787513
  AB Swedbank, banko kodas 73000
  A/s LT897300010129615577

 • © VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras